top of page

Süper Loty Hakkında

Super Loty Nasıl Oynanır?

Amaç; 6 gizli topu denemeler yaparak bulmaktır. Tahmin Topları 1-60 arasındaki 60 adet toptan oluşur. 1 oyun 6 turdan oluşmaktadır. 6 Gizli Topu doğru bulmak için 36 deneme yapılabilir. ‘Tahmin Toplarını’ ‘Deneme Alanına’ yerleştirilir ‘Oyna’ butonuna basarak onaylanır.  

 

Deneme Alanındaki Toplar Oyna butonuna bastıktan sonra Onaylanmış Tahmin Alanına gider. Kullanıcı bu alandaki topları Sarı, Yeşil veya Gri Renkte görür. Kullanıcının tahminini sistem, topları renklendirilerek ona ipuçları verir.  Bu ipuçlarını kullanarak denemeler yapmaya devam eder ve nihai tahmini oluşturur. 

 

Dijital kod nedir? Oyundan kazandığımız puan ve elmasları nasıl kullanabiliriz?

 

Dijital Kod Milli Piyango İdaresinin web sitesinde kullanabileceğiniz hediye çekleridir. Dijital Kodları web sitesine kayıt olup 25, 50, 100 ve 250 TL lik bakiyelere dönüştürerek, şans oyunlarını oynamak için kullanabilirsiniz?

 

Puanlar: Oyunda başarılı tahminleriniz Puanlar ile ödüllendirilir. Puanlar ile Oyun sonunda yer alan çarkları çevirerek elmaslar ve jokerler kazanabilirsiniz.  Jokerleri daha çok puan kazanabilmek için kullanabilirsiniz. Elmasları ise;  Talep Formunda yer alan nihai ödüle ulaşmak için kullanabilirsiniz. Elmaslarınız gerçek dünyada karşılığı olan 25, 50, 100 ve 250 TL değerinde Dijitak kodlara/ hediye çeklerine dönüşür.  Kodlar talep etmenizin ardından 2 iş günü içerisinde mail yoluyla size iletilir. Sizde Milli Piyango web sitesinden kayıt olarak dijital kodlarınızı buradaki ürünleri almak için kullanabilirsiniz.

 

Top renkleri ne anlama geliyor?

 

Sarı Toplar: 6 toptan biri, yeri yanlış olarak bulunmuştur, Kullanıcı Sarı Topu farklı yerlerde denemeler yaparak doğru yerini bulmaya çalışmalıdır. Sarı Renkli top 3 puan kazandırır.

 

Yeşil Toplar: 6 gizli toptan biri yeri doğru olarak bulunmuştur. Yeşil Renkli top 5 puan kazandırır.

 

Gri Toplar: 6 Gizli topun içerisinde olmayan toplardır. Puan kazandırmaz. 

 

Flu Toplar: Gizli Toplar İçinde olmadığı kesinleşmiş toplardır. Tahmin Topları içerisinde pasif olarak gösterilir.


 

Jokerler 

Alice:  Akıllı yapay zekası sayesinde bazı filtrelemeler yaparak kullanıcının yerine tahminler yapar. Alice bulunması gereken sayıların küçükten büyüğe sıralı olduğunu bilir. 6 toptan birini yeri yanlış olarak bulduğunda doğru yeri bulmak için denemeler yapabilir. 

 

Sarı Joker: Gizli Toplardan birini yanlış yerde açar.

 

Yeşil Joker: Gizli Toplardan birini yeri doğru olarak açar.

 

Chaptca Güvenlik Sistemi

 

Kötü amaçlı yazılımların oyunda puan kazanmasının önüne geçmek için hazırlanmış güvenlik sistemidir. Belirli zaman aralıklarında kullanıcıyı yapay zekadan ayırmak için puzzle parçalarını kaydırarak tamamlamaları istenir.

 

Hediyeler

Loty Games, Super Loty ve Jammy oyunlarında Milli Piyango İdaresi şans oyunlarını web sitesi üzerinden oynayabileceğiniz Dijital Kodlar hediye etmektedir. Dijital Kodlar www.millipiyangoonline.com web adresinde 25, 50, 100 ve 250 TL’ lik bakiyelere dönüşür. Bakiyeleri web sitesinde yer alan tüm oyunlarda kullanabilirsiniz.

 

Joker Mağazası

Kullanıcının oyun başarısına pozitif etki edeceği düşünülerek hazırlanmış jokerler, sınırlı sayıda kullanıma sunulmuştur.  Kullanıcılar bir günde 50 dk. Alice, 20 Sarı Joker, 20 Yeşil Joker alabilir. Joker alma limitleri değişebilir.

 

Ödül Talep Formu

Kullanıcılar kazandığı bilet ödüllerini Bilet talep formundaki ilgili bilgileri doldurduktan sonra talep eder. En az 25 Dijital Kod talep edilebilir. Loty Games’in tüm oyunlarında Dijital Kod depolama sistemi ortaktır. Birden fazla oyunda kazanılmış dijital kod tek oyundan talep edilebilir. Talep edilen dijital kod 2 iş günü içerisinde kullanıcının mail adresine iletilir. Kullanıcı aldığı bu kodu Milli Piyango İdaresi’ne ait https://www.millipiyangoonline.com/ web sitesinden refere ederek bakiyeye dönüştürür. Dilediği oyunda bu bakiyeyi kullanabilir.

Eski Taleplerim: Yapılan taleplerin son durumu, 2. sekmede yer alan Eski Taleplerim’ den takip edilir.

bottom of page