top of page

Jammy Hakkında

Jammy nasıl oynanır?

Amaç ; Kullanıcıların sırayla şekerleri kırarak arkasında gizli puanları toplamasıdır. En yüksek puanı toplayan kullanıcı kazanır. Bir oyun 3 turdan oluşmaktadır. 3 tur sonunda en yüksek puanı toplayan kullanıcı oyunu kazanır. 

 

Şekerler ardında pozitif sayılar olduğu gibi negatif -10,-20,-30 ve nötr 0  puan da bulunmaktadır.

Tur sayısı arttıkça şekerlerden çıkan pozitif sayılar da büyür. Oyun sonucuna en çok puan etkisi 3. oyun turunda gerçekleşir.

Hangi kullanıcının oyuna başlayacağı sistem tarafından rastgele belirlenir. 

 

Sırası gelen kullanıcının şeker seçimi yapmak için 15 saniyesi bulunmaktadır. Bu süre kullanıcıya animasyon ile gösterilir. Verilen süre boyunca seçim yapılmaz ise sistem sırayı karşı tarafa geçirir.

Bir oyun turunun tamamlanması için iki seçenek bulunur; 

Art arda iki kullanıcının ‘Pas’ demesi veya turda bulunan tüm pozitif sayıların açılmış olması gerekir.

  • Tur sayısı arttıkça şekerlerden çıkan pozitif sayılar da büyür. Oyun sonucuna en çok puan etkisi 3. oyun turunda gerçekleşir.

  • Turlara göre kırılan şekerlerden çıkabilecek puanlar şöyledir;

  • 1. Tur: Pozitif : 10, 20, 30 Negatif: 3 adet -10, Nötr: 3 adet 0,

  • 2. Tur: Pozitif : 40, 50, 60 Negatif: 3 adet -20, Nötr: 3 adet 0,

  • 3. Tur:  Pozitif : 70, 80, 90 Negatif: 3 adet -30, Nötr: 3 adet 0,

bulunur.

 

Kazanan kullanıcı oyun içinde elde ettiği skoru puan olarak alır. Ödüllü Reklam izlemesi karşılığında iki kat puan kazanabilir. 

 

Kaybeden kullanıcı ‘Ödüllü Reklam’ izlerse puan alır, izlemezse puan alamaz. 

 

Beraberlik durumunda iki kullanıcı da puan alır. Ödüllü Reklam izlemeleri karşılığında iki kat puan kazanabilir.

 

Dijital kod nedir? Oyundan kazandığımız puan ve elmasları nasıl kullanabiliriz?

 

Dijital Kod Milli Piyango İdaresinin web sitesinde kullanabileceğiniz hediye çekleridir. Dijital Kodları web sitesine kayıt olup 25, 50, 100 ve 250 TL lik bakiyelere dönüştürerek, şans oyunlarını oynamak için kullanabilirsiniz?

 

Puanlar

 

Oyunda başarılı tahminleriniz Puanlar ile ödüllendirilir. Puanlar ile Puan Mağazasında yer alan hediye kutularını açarak elmaslar kazanabilirsiniz.  Elmasları ise;  Talep Formunda yer alan nihai ödüle ulaşmak için kullanabilirsiniz. Elmaslarınız gerçek dünyada karşılığı olan 25, 50, 100 ve 250 TL değerinde Dijitak kodlara/ hediye çeklerine dönüşür.  Kodlar talep etmenizin ardından 2 iş günü içerisinde mail yoluyla size iletilir. Sizde Milli Piyango web sitesinden kayıt olarak dijital kodlarınızı buradaki ürünleri almak için kullanabilirsiniz. 

 

Puan Mağazası

Kullanıcı puanları ile hediye kutuları satın alarak; Gümüş, Altın, Elmas kutulardaki ödüllere sahip olabilir. 

Hediye kutularının içerisinde Elmas ödülleri çıkmaktadır. Elmaslar Talep formundan Dijital Kod / Milli Piyango sitesinde kullanılabilecek hediye çeki almak için kullanılır. 

 

Hediyeler

Loty Games Super Loty ve Jammy oyunlarında Milli Piyango İdaresi şans oyunlarını web sitesi üzerinden oynayabileceğiniz Dijital Kodlar hediye etmektedir. Dijital Kodlar www.millipiyangoonline.com web adresinde 25, 50, 100 ve 250 TL’ lik bakiyelere dönüşür. Bakiyeleri web sitesinde yer alan tüm oyunlarda kullanabilirsiniz.

 

Chaptca Güvenlik Sistemi

Kötü amaçlı yazılımların oyunda puan kazanmasının önüne geçmek için hazırlanmış güvenlik sistemidir. Belirli zaman aralıklarında kullanıcıyı yapay zekadan ayırmak için puzzle parçalarını kaydırarak tamamlamaları istenir.

bottom of page